Η σχολική κοινότητα του ΓΕΛ Παραλίας με μεγάλη υπερηφάνια και χαρά ανακοινώνει ότι το Erasmus+ project ALiS, στο οποίο συμμετείχαμε ως εταίροι βραβεύτηκε από την Εθνική Υπηρεσία της Γερμανίας με Ετικέτα ποιότητας για την εξαιρετική ποιότητα του έργου.

Ευχαριστούμε πολύ τους συντονιστές του προγράμματος Γερμανούς συναδέλφους από το σχολείο Daniel Theysohn IGS Waldfischbach-Burgalben που μας έδωσαν την ευκαιρία να συμμετέχουμε σε ένα τόσο σημαντικό έργο καθώς και τους εταίρους μας από τα σχολεία IIS “L. da Vinci – Nitti”, IES Pablo Picasso και Traku gimnazija για την εξαιρετική συνεργασία.

Τα τελευταία τρία χρόνια συμμετείχαμε σε ένα συναρπαστικό ταξίδι με προορισμό τη βιωσιμότητα και οδηγό το Erasmus+.

Ευχόμαστε να έχουμε την ευκαιρία να συναντηθούμε με τους εταίρους μας και πάλι στο μέλλον και να εργαστούμε μαζί τους.